Sort by
  • Avatar: The Way of Water

  • Puss in Boots: The Last Wish

  • Violent Night

  • Confess, Fletch

  • Do Revenge

  • The Menu

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

  • The Fabelmans

  • The Banshees of Inisherin

  • Barbarian

  • Nope

  • The Gray Man

  • Elvis

  • Decision to Leave

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

  • Top Gun: Maverick

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • Mickey: The Story of a Mouse

  • X

  • Everything Everywhere All at Once

  • The Batman

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

  • Being the Ricardos

  • Don't Look Up

    ★★

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★★

  • Dune

    ★★★

  • McCartney 3, 2, 1

  • The French Dispatch

    ★★★★★

  • The Worst Person in the World

  • Cruella

    ★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★

  • Tom & Jerry

    ★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★

  • Malcolm & Marie

    ★★

  • The Little Things

    ★★

  • WandaVision

  • Wonder Woman 1984

  • 2020 World Series Champions: Los Angeles Dodgers

    ★★★★★

  • Happiest Season

    ★★

  • Hubie Halloween

    ★★★

  • David Byrne's American Utopia

    ★★★★

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

  • Irresistible

  • Long Gone Summer

    ★★

  • The King of Staten Island

    ★★★

  • Artemis Fowl

  • 8:46

  • The Lovebirds

    ★★

  • Scoob!

    ★★

  • Extraction

    ★★★

  • The History of the Seattle Mariners

    ★★★★

  • Trolls World Tour

    ★★

  • The Way Back

    ★★★★

  • Palm Springs

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★

  • Dolittle

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★

  • Cats

    ★★★

  • Little Women

    ★★★★★

  • Richard Jewell

    ★★★★

  • Last Christmas

    ★★

  • Doctor Sleep

    ★★★

  • Terminator: Dark Fate

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★

  • Gemini Man

    ★★★★

  • Lucy in the Sky