Sort by
  • Pushpa: The Rise - Part 1

    ★★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★

  • The King's Man

    ★★

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • Hawkeye

    ★★

  • 8-Bit Christmas

    ★½

  • Eternals

    ★½

  • The Harder They Fall

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★½

  • Spencer

    ★★★★

  • The Lost Daughter

    ★★★½

  • C'mon C'mon

    ★★★

  • The Power of the Dog

    ★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★½

  • The Green Knight

    ★★★

  • Red Rocket

    ★★★★

  • Titane

    ★★★

  • The Souvenir: Part II

    ★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★

  • Black Widow

    ★½

  • Werewolves Within

    ★★★

  • Parasite

    ★★★★½

  • The Souvenir

    ★★★★

  • Rangasthalam

    ★★★½

  • Christine

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy

  • Lucy

    ★½

  • Dawn of the Planet of the Apes

    ★★½

  • The Normal Heart

  • Maps to the Stars

    ★★★

  • X-Men: Days of Future Past

  • Godzilla

    ★★

  • Super Duper Alice Cooper

    ★★

  • The Amazing Spider-Man 2

  • Transcendence

    ★★

  • Noah

    ★½

  • The Grand Budapest Hotel

    ★★

  • The Lego Movie

    ★★½

  • RoboCop

    ★★

  • They Came Together

    ★★★

  • The Signal

    ★★½

  • A Most Wanted Man

    ★★★

  • Life Itself

    ★★★½

  • The Babadook

    ★★½

  • Obvious Child

    ★★★½

  • Jack Ryan: Shadow Recruit

  • Nymphomaniac: Vol. I

    ★★

  • Anchorman 2: The Legend Continues

    ★★

  • Wrong Cops

    ★★★½

  • The Wolf of Wall Street

    ★★★½

  • American Hustle

    ★★½

  • The Hobbit: The Desolation of Smaug

    ★★½

  • The Punk Singer

    ★★★½

  • Frozen

    ★★

  • Oldboy

    ★★

  • Homefront

    ★½

  • Out of the Furnace

    ★★½

  • Thor: The Dark World

    ★★★

  • The Counselor

    ★★★½

  • Ender's Game

  • The Protector 2

  • Her

    ★★★

  • CBGB

  • Zero Charisma

    ★★★

  • I Used to Be Darker

    ★★★

  • Nurse 3-D

  • Captain Phillips

    ★★★½

  • Coherence

    ★★

  • Blue Caprice

  • Sample This

    ★★★