Sort by
  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★★

  • Nimona

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★★

  • Renfield

    ★½

  • Shin Kamen Rider

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Infinity Pool

    ★★★★½

  • Polite Society

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★★★

  • Battle for Pandora

    ½

  • Amityville Scarecrow 2

  • Talk to Me

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • Mr. Harrigan's Phone

  • Hellraiser

    ★★★½

  • Amityville Christmas Vacation

    ★★

  • V/H/S/99

    ★★★½

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • The Menu

    ★★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★★

  • Drifting Home

    ★★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★

  • Blonde

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★★

  • Women Talking

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★½

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Skinamarink

    ★★★

  • Amityville in Space

  • Nope

    ★★★★★

  • Amityville Karen

    ½

  • The Witch: Part 2. The Other One

    ★★★★

  • The Sea Beast

    ★★★★★

  • A Wounded Fawn

    ★★★

  • Huesera: The Bone Woman

    ★★★★

  • Broker

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Smoking Causes Coughing

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • EO

    ★½

  • Moloch

    ★★★★½

  • Shin Ultraman

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • The Northman

    ★★★★★

  • RRR

    ★★★★★

  • The Bad Guys

    ★★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Deadstream

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★½

  • Bubble

    ★★★½

  • Dark Glasses

    ★★

  • Honk for Jesus. Save Your Soul.

    ★★★½

  • Something in the Dirt

    ★★★★½

  • Babysitter

    ★★★½

  • Speak No Evil

    ★★★½

  • Resurrection

    ★★★

  • The House

    ★★★★½

  • Amityville Uprising

    ★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½