Sort by
  • Prey

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Men

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Quiet Girl

    ★★★½

  • Slapface

    ★★½

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • Watcher

    ★★★

  • Fresh

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • House of Gucci

    ★★

  • Encanto

    ★★★½

  • Number 7

  • Antlers

    ★★½

  • GUTS

  • The Nicky Nack

  • No Time to Die

    ★★★½

  • The Black Phone

    ★★★½

  • Tropaion

  • Alone with You

    ★★½

  • The History of Metal and Horror

    ★½

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Dune

    ★★★½

  • Cyrano

    ★★★

  • Belfast

    ★★½

  • The Card Counter

    ★★★½

  • Malignant

    ★★

  • Parallel Mothers

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • Hellbender

    ★★★

  • Brain Freeze

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★

  • Titane

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • Zero Fucks Given

    ★★★½

  • Drive My Car

    ★★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★½

  • Great Freedom

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Bloody Oranges

    ★★

  • Black Widow

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • The Tomorrow War

    ★★

  • The Deep House

    ★★

  • Luca

    ★★★★

  • Ascension

    ★★★★

  • No Man of God

    ★★★★½

  • Awake

    ★½

  • The Fuzzies

  • Oslo

    ★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★½

  • Cruella

    ★★★½

  • Army of the Dead

    ★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Mortal Kombat

    ★★

  • Hysteria

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Nobody

    ★★★½

  • Gaia

    ★★★

  • Blood Conscious

    ★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★

  • Son

    ★★★

  • The United States vs. Billie Holiday

    ★★

  • Ninjababy

    ★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★½

  • Coming Home in the Dark

    ★★★