st. 10 has logged 15 entries for films during June 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
25
Drive

Drive

2011
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
25
You Were Never Really Here

You Were Never Really Here

2017
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
22
Jurassic World: Fallen Kingdom

Jurassic World: Fallen Kingdom

2018
×
Read the review Edit this entry  
21
Crash

Crash

1996
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Prince of Egypt

The Prince of Egypt

1998
×
★★★½
Edit this entry  
16
Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Bao

Bao

2018
×
Edit this entry  
14
The Incredibles

The Incredibles

2004
×
★★★★
Edit this entry  
14
Incredibles 2

Incredibles 2

2018
×
★★
Edit this entry  
12
American Animals

American Animals

2018
×
Read the review Edit this entry  
10
Ocean's Eight

Ocean's Eight

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Hereditary

Hereditary

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
06
But I'm a Cheerleader

But I'm a Cheerleader

1999
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Secretary

Secretary

2002
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Beast

Beast

2017
×
Read the review Edit this entry