Sort by
  • Girl, Interrupted

    ★★★★★

  • The Wolf of Wall Street

    ★★★★

  • The Amazing Spider-Man

    ★★★★

  • The Amazing Spider-Man 2

    ★★★★

  • Little Women

    ★★★★★

  • Parting Gift

    ★★★★★

  • The Kissing Booth 3

    ½

  • The Influence

    ½

  • Jennifer's Body

    ★★★★★

  • Black Mirror: Rachel, Jack and Ashley Too

    ★★★

  • The Woman in the Window

    ★½

  • F*&% the Prom

    ½

  • The Maze Runner

    ★★★★★

  • Maze Runner: The Scorch Trials

    ★★★★★

  • Maze Runner: The Death Cure

    ★★★★★