• Despicable Me 4

  • El Muerto

    ★★★★★

  • PAW Patrol: The Mighty Movie

  • Barbie

  • The Flash

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

  • Fast X

  • The Last Train to New York

  • Super Mario Bros.

  • Scream 6

  • Kraven the Hunter

  • Pinocchio

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★½

  • Should You Buy Luigi's Mansion?

  • Minions: The Rise of Gru

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • Marmaduke

  • Morbius

    ★★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

  • The Bad Guys

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★½

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★★

  • Scream

  • Pinocchio: A True Story

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Don't Look Up

  • Diary of a Wimpy Kid

  • West Side Story

    ★★★★½

  • Sing 2

  • Olaf Presents

  • Clifford the Big Red Dog

  • Cryptoland

  • Encanto

    ★★★★

  • Eternals

  • Cowboy Bebop: The Lost Session

  • The Tragedy of Macbeth

  • Dune

    ★★★★½

  • Free Guy

    ★★

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ½

  • The Boss Baby: Family Business

  • The Tomorrow War

    ★★

  • Luca

    ★★★★

  • Hitman's Wife's Bodyguard

  • Cruella

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

  • Yes Day

    ★½

  • South Park Vaccination Special

    ★★★★

  • Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

    ★★★★½

  • 2025: The World Enslaved by a Virus

  • WandaVision

    ★★★

  • Bobbleheads: The Movie

  • The Christmas Chronicles: Part Two

    ★½

  • Once Upon a Snowman

    ★★

  • Soul

    ★★★★

  • Hubie Halloween

    ★★

  • South Park: The Pandemic Special

    ★★★★

  • Cats & Dogs 3: Paws Unite

  • Wolfwalkers

    ★★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★½

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

  • Attack on Titan: Chronicle

  • Scoob!

    ★★

  • God's Not Dead: We The People

  • Mulan

  • Onward

    ★★★