Sort by
  • Beauty and the Beast: A 30th Celebration

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★★

  • Disenchanted

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★★★

  • Black Widow

    ★★★★

  • Luca

  • Cruella

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

  • The Hunt

    ★★★★★

  • Mulan

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★

  • Onward

    ★★★★★

  • Sonic the Hedgehog

  • Dolittle

    ★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★★★

  • Cats

    ★★★

  • Little Women

    ★★★★½

  • 1917

    ★★★★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★

  • The Gentlemen

    ★★★★½

  • Dark Waters

    ★★★★½

  • Last Christmas

    ★★★★

  • Frozen II

    ★★★★★

  • Better Days

    ★★★½

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★★

  • Maleficent: Mistress of Evil

    ★★★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • A Beautiful Day in the Neighborhood

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★★

  • Abominable

    ★★★

  • Hustlers

    ★★★★★

  • Joker

    ★★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★★

  • Ford v Ferrari

    ★★★★

  • Marriage Story

    ★★★★★

  • Ad Astra

    ★★★★

  • Ready or Not

    ★★★★½

  • Ne Zha

    ★★★★★

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★★

  • The Lion King

    ★★★

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★★

  • Weathering with You

    ★★★★

  • Men in Black: International

    ★★★

  • Toy Story 4

    ★★★★★

  • Always Be My Maybe

    ★★★

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★

  • The Secret Life of Pets 2

    ★★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★★

  • Aladdin

    ★★★★★

  • Yesterday

    ★★★★★

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • Missing Link

    ★★★★

  • Shazam!

    ★★★★

  • Dumbo

    ★★★

  • Booksmart

    ★★★★

  • Us

    ★★★★★

  • Captain Marvel

    ★★★★

  • The Wandering Earth

    ★★★★★

  • The Lego Movie 2: The Second Part

    ★★★★

  • Alita: Battle Angel

    ★★★★

  • The Farewell

    ★★