Sort by
  • Scream VI

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • Scrooge: A Christmas Carol

    ★★½

  • Accident Man: Hitman's Holiday

    ★★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★½

  • See How They Run

    ★★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Samaritan

    ★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • RRR

    ★★★★

  • The Bad Guys

    ★★★

  • Ambulance

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Moonfall

    ★★★

  • Scream

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★

  • Sing 2

    ★★

  • Encanto

    ★★★★

  • Ron's Gone Wrong

    ★★★

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★½

  • The Harder They Fall

    ★★★★½

  • No Time to Die

    ★★½

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★½

  • The Last Duel

    ★★★★½

  • Copshop

    ★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • The Card Counter

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Old

    ★★★½

  • Pig

    ★★★★

  • Titane

    ★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ½

  • Annette

    ★★★

  • No Sudden Move

    ★★★★

  • Jagame Thandhiram

    ★★★

  • Luca

    ★★★★

  • All My Friends Hate Me

    ★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★½

  • F9

    ★★★★½

  • Wrath of Man

    ★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Peter Rabbit 2: The Runaway

    ★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★

  • Nobody

    ★★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★

  • Bad Luck Banging or Loony Porn

    ★★★

  • The Yin Yang Master

    ★★½

  • Tom & Jerry

    ★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½

  • The Little Things

    ★½

  • The White Tiger

    ★★★½

  • The Queen's Gambit

    ★★★