• Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • The Batman: Making-Of

    ★★★★★

  • Moon Knight

    ★★★½

  • Phoenix Rising

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★

  • Fresh

    ★★★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Eternals

    ★★★½

  • Four Hours at the Capitol

  • Muppets Haunted Mansion

  • Midnight Mass

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Spencer

    ★★★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • Malignant

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Old

    ½

  • Pig

    ★★★★★

  • Black Widow

    ★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★★

  • Mortal Kombat

  • Bad Trip

    ★★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★

  • Willy's Wonderland

    ½

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★★

  • Framing Britney Spears

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★★

  • Murder on Middle Beach

    ★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★★

  • Roald Dahl's The Witches

    ★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★★

  • Tenet

  • Eric Andre: Legalize Everything

    ★★★★

  • The King of Staten Island

    ★★★★

  • The World to Come

    ★★★★

  • Jazzberry

    ★★★★

  • Becoming

    ★★★★

  • The Long Goodbye

    ★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★½

  • Pete Davidson: Alive from New York

    ★★★★½

  • Mogul Mowgli

    ★★★★

  • Impractical Jokers: The Movie

    ★★★★★

  • Emma.

    ★★★★★

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ½

  • Horse Girl

    ★★★½

  • Palm Springs

    ★★★★½

  • Possessor

    ★★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★½

  • Shirley

    ★★½

  • Black Bear

    ★★★★★

  • Time

    ★★★★½

  • Spree

    ★★★★★

  • Miss Americana

    ★★★★

  • Goldman v Silverman

    ★★★★★

  • Behind the Soundtrack: Uncut Gems with Daniel Lopatin

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

    ★★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★½

  • Little Women

    ★★★★★

  • The Irishman: In Conversation

    ★★★★★

  • Gold Digger

  • Lady and the Tramp

    ★★★

  • Klaus

    ★★★★★

  • Mister America

    ★★★½

  • Scare Package

    ★★★★