Sort by

Teymur has logged 52 entries for films released in 2013.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Everybody Street

Everybody Street

2013
×
Edit this entry  
24
47 Ronin

47 Ronin

2013
×
Edit this entry  
16
Special ID

Special ID

2013
×
★★★
Edit this entry  
23
Police Story: Lockdown

Police Story: Lockdown

2013
×
★★½
Read the review Edit this entry  
02
Homefront

Homefront

2013
×
★★
Edit this entry  
02
Hummingbird

Hummingbird

2013
×
★★½
Edit this entry  
30
Firestorm

Firestorm

2013
×
★½
Edit this entry  
29
The Kingdom of Dreams and Madness

The Kingdom of Dreams and Madness

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Space Pirate Captain Harlock

Space Pirate Captain Harlock

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
The Grandmaster

The Grandmaster

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Great Gatsby

The Great Gatsby

2013
×
★★½
Read the review Edit this entry  
15
Fast & Furious 6

Fast & Furious 6

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
The Hunger Games: Catching Fire

The Hunger Games: Catching Fire

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Nebraska

Nebraska

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
In a World...

In a World...

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Thor: The Dark World

Thor: The Dark World

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Gravity

Gravity

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Locke

Locke

2013
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Snowpiercer

Snowpiercer

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Life of Crime

Life of Crime

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
31
The Hobbit: The Desolation of Smaug

The Hobbit: The Desolation of Smaug

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Star Trek Into Darkness

Star Trek Into Darkness

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Riddick

Riddick

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
The Counselor

The Counselor

2013
×
½
Read the review Edit this entry  
29
Frozen

Frozen

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
American Hustle

American Hustle

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Hansel & Gretel: Witch Hunters

Hansel & Gretel: Witch Hunters

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Don Jon

Don Jon

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Man of Steel

Man of Steel

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
The Family

The Family

2013
×
★★½
Read the review Edit this entry  
29
Despicable Me 2

Despicable Me 2

2013
×
★★★★½
Edit this entry  
15
We're the Millers

We're the Millers

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
The Internship

The Internship

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
2 Guns

2 Guns

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Now You See Me

Now You See Me

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
The World's End

The World's End

2013
×
★★
Read the review Edit this entry  
16
The Hangover Part III

The Hangover Part III

2013
×
½
Read the review Edit this entry  
15
World War Z

World War Z

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Grown Ups 2

Grown Ups 2

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Man of Tai Chi

Man of Tai Chi

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
R.I.P.D.

R.I.P.D.

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
The Heat

The Heat

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
The Numbers Station

The Numbers Station

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Pain & Gain

Pain & Gain

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
G.I. Joe: Retaliation

G.I. Joe: Retaliation

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Incredible Burt Wonderstone

The Incredible Burt Wonderstone

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Trance

Trance

2013
×
★★★½
Edit this entry  
23
Pacific Rim

Pacific Rim

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Identity Thief

Identity Thief

2013
×
★★
Read the review Edit this entry  
11
Iron Man 3

Iron Man 3

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry