Sort by

Thanlis has logged 25 entries for films during July 2006.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
22
The Great Yokai War

The Great Yokai War

2005
×
★★★★
Edit this entry  
22
Aziris Nuna

Aziris Nuna

2006
×
★★★
Edit this entry  
22
The Five Venoms

The Five Venoms

1978
×
★★★½
Edit this entry  
21
Order Of One

Order Of One

2006
×
★★½
Edit this entry  
21
Evil Aliens

Evil Aliens

2005
×
★★★
Edit this entry  
21
Resonnances

Resonnances

2006
×
★½
Edit this entry  
20
Reincarnation

Reincarnation

2005
×
★★★
Edit this entry  
20
The Descendant

The Descendant

2007
×
★★½
Edit this entry  
20
Subject Two

Subject Two

2006
×
★★
Edit this entry  
20
The Echo

The Echo

2004
×
★★★★
Edit this entry  
19
Pusher 3

Pusher 3

2005
×
★★★½
Edit this entry  
19
Storm

Storm

2005
×
★★½
Edit this entry  
18
The Gravedancers

The Gravedancers

2006
×
★★
Edit this entry  
17
Isolation

Isolation

2005
×
★★★★
Edit this entry  
17
The Red Shoes

The Red Shoes

2005
×
★★½
Edit this entry  
17
Wilderness

Wilderness

2006
×
★★★½
Edit this entry  
16
Junk

Junk

2006
×
★★
Edit this entry  
16
Train Man

Train Man

2005
×
★★★
Edit this entry  
16
Samurai Commando Mission 1549

Samurai Commando Mission 1549

2005
×
★★★
Edit this entry  
16
Vampire Cop Ricky

Vampire Cop Ricky

2006
×
★★★
Edit this entry  
15
Zombie Movie

Zombie Movie

2005
×
Edit this entry  
15
Shinobi: Heart Under Blade

Shinobi: Heart Under Blade

2005
×
★★★
Edit this entry  
15
Hell

Hell

2005
×
Edit this entry  
15
Three Giant Men

Three Giant Men

1973
×
★★
Edit this entry  
15
The All-Out Nine: Field of Nightmares

The All-Out Nine: Field of Nightmares

2005
×
★★★
Edit this entry