Thanlis has logged 10 entries for films during April 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
17
Eyimofe (This Is My Desire)

Eyimofe (This Is My Desire)

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Together Together

Together Together

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Waikiki

Waikiki

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Wyrm

Wyrm

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
11
Tove

Tove

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Censor

Censor

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Deadly Cuts

Deadly Cuts

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Wisdom Tooth

Wisdom Tooth

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
All Sorts

All Sorts

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Godzilla vs. Kong

Godzilla vs. Kong

2021
×
★★★
Edit this entry