Sort by
  • M3GAN

    ★★★★

  • Suzume

    ★★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • The Whale

    ★★★★

  • The Invitation

    ★★

  • New Normal

    ★★

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • Fast & Feel Love

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • West Side Story

    ★★★½

  • Squid Game

    ★★★★

  • Nine Perfect Strangers

    ★★

  • Memoria

    ½

  • 7 Days

    ★★★½

  • Mare of Easttown

    ★★★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★½

  • Cherry

    ★½

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★★★

  • WandaVision

    ★★★★½

  • The Undoing

    ★★★½

  • Soul

    ★★★★★

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★½

  • Class Action Park

    ★★★

  • After We Collided

  • The Speed Cubers

    ★★★

  • Hamilton

    ★★★★★

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★½

  • I May Destroy You

    ★★★★★

  • The Lovebirds

    ★★★★

  • Unbreakable Kimmy Schmidt: Kimmy vs. the Reverend

    ★★★★

  • Hollywood

  • Mrs. America

    ★★★★½

  • Love Wedding Repeat

    ★★½

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★½

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★★

  • All the Bright Places

    ★★

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ½

  • Palm Springs

    ★★★★★

  • Promising Young Woman

    ★★★★★

  • Miss Americana

    ★★★★

  • Cats

    ½

  • Countdown

    ★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★★★

  • Bad Education

    ★★★½

  • Knives Out

    ★★★★½

  • Hustlers

    ★★★★★

  • Marriage Story

    ★★★★

  • Dora and the Lost City of Gold

    ★★★

  • Descendants 3

  • The Lion King

    ★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★

  • Straight Up

    ★★★★

  • Midsommar

    ★★½

  • Toy Story 4

    ★★★

  • Black Mirror: Smithereens

    ★★★

  • Black Mirror: Striking Vipers

  • Black Mirror: Rachel, Jack and Ashley Too

  • Rim of the World

    ½

  • Parasite

    ★★★★★

  • I Lost My Body

    ★★★★½

  • Rocketman

    ★★★½

  • Yesterday

    ★★½

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★

  • Buffaloed

    ★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • The Perfect Date

    ½

  • After

  • Five Feet Apart

    ★★½