• Better Nate Than Ever

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★★½

  • I Want You Back

    ★★★

  • Therapy Dogs

    ★★★

  • Aziz Ansari: Nightclub Comedian

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Hawkeye

    ★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Never Perfect

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★

  • The Kissing Booth 3

    ½

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Old

    ★½

  • The Windshield Wiper

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

  • Black Widow

  • The Queen of Basketball

  • Maggie Simpson in The Force Awakens from Its Nap

  • The Mitchells vs. The Machines

  • Save Ralph

  • Bad Trip

    ★★★

  • Tom & Jerry

    ½

  • WandaVision

    ★★★

  • Concrete Jungle

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • Drunk Bus

    ★★★★

  • Hubie Halloween

  • David Blaine: Ascension

  • Stealing Pulp Fiction

  • The Kissing Booth 2

    ½

  • Hamilton

    ★½

  • Eric Andre: Legalize Everything

    ★★★

  • The King of Staten Island

    ★★★

  • Jeffrey Epstein: Filthy Rich

  • Taylor Swift City of Lover Concert

  • Scoob!

  • Have a Good Trip: Adventures in Psychedelics

  • The Disney Family Singalong: Volume II

  • Jerry Seinfeld: 23 Hours to Kill

  • TFW No GF

  • Beastie Boys Story

    ★★★★

  • The Last Dance

  • David Blaine: The Magic Way

  • Pete Davidson: Alive from New York

    ★★★½

  • Onward

    ★★★

  • Horse Girl

    ★★

  • The Social Dilemma

  • Palm Springs

    ★★★

  • Goldman v Silverman

    ★★★★

  • Bad Boys for Life

  • Model Citizen

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

    ★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★

  • The Imagineering Story

  • Noelle

  • Golden Hour

  • Candyland

    ★★★★

  • Jay and Silent Bob Reboot

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★½

  • Peter's To-Do List

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Joker

    ★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★★

  • Marriage Story

    ★★★★½

  • Dave Chappelle: Sticks & Stones

    ½

  • Vivarium

    ★★½

  • Aziz Ansari: Right Now

    ★★½