Sort by
  • Werewolf by Night

    ★★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★★

  • Groot Takes a Bath

    ★★★½

  • Groot's Pursuit

    ★★★½

  • The Little Guy

    ★★★½

  • Groot's First Steps

    ★★★½

  • Magnum Opus

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Night of the Coconut

    ★★★★

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • In Space with Markiplier

    ★★★★½

  • Moon Knight

    ★★★★½

  • Seann Walsh: Kiss

    ★★★★

  • X

    ★★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • Deadstream

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Father Stu

  • Studio 666

    ★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Line Goes Up - The Problem With NFTs

    ★★★★

  • Scream

    ★★★★

  • The Backrooms (Found Footage)

    ★★★★

  • Death to 2021

    ★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★½

  • My Sweet Lord

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • Hawkeye

    ★★★★

  • Eternals

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★★★½

  • The Black Phone

    ★★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Halloween Kills

  • Dune

    ★★★★★

  • Happier Than Ever: A Love Letter to Los Angeles

    ★★★★½

  • Malignant

    ★★★★

  • Drew Lynch: Concussed

    ★★★★

  • Candyman

    ★★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Mad God

    ★★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Old

    ★½

  • Pig

    ★★★★½

  • Titane

    ★★★★★

  • Black Widow

    ★★★

  • Claydream

    ★★★★

  • Who's Your Teacher

    ★★★★

  • Loki

    ★★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • Friends: The Reunion

    ★★★

  • Creating an Army of the Dead

    ★★★★

  • Rick and Morty in the Eternal Nightmare Machine

    ★★★★

  • Army of the Dead

    ★★★★

  • Save Ralph

    ★★★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★½

  • WHY THO

    ★★★★

  • Oprah with Meghan and Harry: A CBS Primetime Special

    ★★★½

  • Billie Eilish: The World's a Little Blurry

    ★★★★½

  • Allen v. Farrow

    ★★★★