• Breaking News in Yuba County

    ★★★

  • Barb and Star Go to Vista Del Mar

    ★★★

  • A Glitch in the Matrix

    ★★

  • Hunter Hunter

    ★★★★

  • Breach

  • The Midnight Sky

    ★★★½

  • Horizon Line

    ★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★½

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★½

  • Brothers by Blood

    ★★★½

  • The Owners

    ★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★½

  • Class Action Park

    ★★½

  • The Tax Collector

    ★★★

  • She Dies Tomorrow

    ★★★

  • Greenland

    ★★★½

  • Black Water: Abyss

    ★★

  • Hamilton

    ★★★★

  • #Alive

    ★★★

  • Greyhound

    ★★★

  • The Rental

    ★★★½

  • Capone

    ★★★

  • The Hunt

    ★★★½

  • Bloodshot

    ★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Fantasy Island

    ★½

  • Gretel & Hansel

    ★★★

  • The Rhythm Section

    ★★★★

  • Some Kind of Heaven

    ★★★★

  • Relic

    ★★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★½

  • Boys State

    ★★★★½

  • The Turning

    ★★½

  • Underwater

    ★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★½

  • Bombshell

    ★★½

  • The Gentlemen

    ★★★★½

  • 1917

    ★★★★

  • Dark Waters

    ★★★★

  • Richard Jewell

    ★★★½

  • The Warrior Queen of Jhansi

    ★★½

  • Queen & Slim

    ★★★★

  • Charlie's Angels

    ★★★

  • Playing with Fire

    ★½

  • Last Christmas

    ★★★

  • Midway

    ★★★

  • The Outpost

    ★★★

  • Doctor Sleep

    ★★★★½

  • Black and Blue

    ★★★½

  • 21 Bridges

    ★★★½

  • Countdown

    ★★

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★★

  • Eli

    ★★½

  • Jexi

    ★★½

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★

  • Scare Package

    ★★★

  • Gemini Man

    ★★★½

  • Maleficent: Mistress of Evil

    ★★½

  • The Irishman

    ★★★★★

  • In the Tall Grass

    ★★★

  • Rambo: Last Blood

    ★★½

  • Western Stars

    ★★★½

  • Lucy in the Sky

    ★★

  • Harriet

    ★★★

  • The Vigil

    ★★★

  • Downton Abbey

    ★★★½

  • Bad Education

    ★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • The Goldfinch

    ★★★★

  • Synchronic

    ★★★★