• South Park: The 25th Anniversary Concert

    ★★★

  • Fall

    ★★★

  • Day Shift

    ★½

  • Groot's Pursuit

    ★★★

  • Groot's First Steps

    ★★★

  • The Little Guy

    ★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Not Okay

    ★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★

  • DC League of Super-Pets

    ★★

  • Groot Takes a Bath

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Magnum Opus

    ★★★

  • The Gray Man

    ★½

  • South Park the Streaming Wars Part 2

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Persuasion

  • Sharkula

    ½

  • The Princess

    ★★½

  • Spiderhead

    ★★½

  • Don't Make Me Go

    ★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Swap Me, Baby

  • Lightyear

    ★★★

  • Hustle

    ★★★

  • Ms. Marvel

    ★★

  • South Park the Streaming Wars

    ★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★

  • Elvis

    ★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Men

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Jibaro

    ★★½

  • Love, Death & Robots: In Vaulted Halls Entombed

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Mason's Rats

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Swarm

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Kill Team Kill

    ★½

  • Love, Death & Robots: The Very Pulse of the Machine

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

    ★★★

  • Firestarter

    ★★½

  • The Valet

  • Our Father

    ★★★

  • Senior Year

  • Sneakerella

    ½

  • The Pentaverate

    ★★½

  • Clark

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • 365 Days: This Day

    ½

  • The Northman

    ★★★★

  • Morbius

  • Moon Knight

    ★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★½

  • The Bubble

    ★½

  • RRR

    ★★★★

  • Deep Water

    ★½

  • Cheaper by the Dozen

  • Ambulance

    ★★

  • X

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • The Lost City

    ★★

  • Everything Everywhere All at Once

  • The Last Days of Ptolemy Grey

    ★★★½

  • Windfall

    ★★

  • The Adam Project

    ★★½

  • The Boys Presents: Diabolical

    ★★★

  • No Exit

    ★★