RSS feed for the_sas_list
  • The Last Dance

    ★★★½

  • Four Rooms

    ★★½

  • Die Hard

    ★★★★★

  • A Silent Voice

    ★★★½

  • The Invitation

    ★★★

  • Cracker Bag

    ★★½

  • Ethir Neechal

    ★★★★½

  • One Flew Over the Cuckoo's Nest

    ★★★½

  • The Hateful Eight

    ★★★★

  • Kannum Kannum Kollaiyadithaal

    ★★★

  • Fish Tank

    ★★★

  • Paterson

    ★★★

  • Pauline

    ★★★

  • About a Girl

  • Arangetra Velai

    ★★★★

  • Porcelain Unicorn

    ★★½

  • Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street

    ★★★★½

  • Knives Out

    ★★★★