Sort by

Frazier has logged 13 entries for films during May 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Thomasine & Bushrod

Thomasine & Bushrod

1974
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
31
Mare of Easttown

Mare of Easttown

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Friends: The Reunion

Friends: The Reunion

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
24
F9

F9

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
23
El Camino: A Breaking Bad Movie

El Camino: A Breaking Bad Movie

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
22
Mission: Impossible

Mission: Impossible

1996
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Army of the Dead

Army of the Dead

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Those Who Wish Me Dead

Those Who Wish Me Dead

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
The Master

The Master

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Miller's Crossing

Miller's Crossing

1990
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Volcano

Volcano

1997
×
★★½
Read the review Edit this entry  
07
The Kid Detective

The Kid Detective

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Tom Clancy's Without Remorse

Tom Clancy's Without Remorse

2021
×
Read the review Edit this entry