• Pet Sematary

    ★½

  • Us

    ★★★★

  • Wonder Park

    ★★½

  • Pain and Glory

    ★★★★

  • Good Boys

    ★★★½

  • Dumbo

    ★½

  • Booksmart

    ★★★★½

  • Get Duked!

    ★★★★

  • Captain Marvel

    ★½

  • Triple Frontier

    ★★½

  • We Summon the Darkness

    ★★★½

  • Triple Threat

    ★★★

  • Cold Pursuit

    ★★★★

  • The Wandering Earth

    ★★★½

  • Watermelon: A Cautionary Tale

  • Alita: Battle Angel

    ★★★★

  • Fighting with My Family

    ★★★★

  • Greener Grass

    ★★★★½

  • Velvet Buzzsaw

    ★★

  • The Last Black Man in San Francisco

    ★★★★½

  • Ghosts of Sugar Land

    ★★★★

  • Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

    ★★★

  • The Lego Movie 2: The Second Part

    ★★★

  • The Lodge

    ★★★★

  • Honey Boy

    ★★★★½

  • The Farewell

    ★★★★½

  • Hail Satan?

    ★★★★

  • Polar

    ★★

  • Harpoon

    ★★★½

  • Kitbull

    ★★★★½

  • IO

  • Close

    ★½

  • Fyre

    ★★★

  • The Last Laugh

    ★½

  • Glass

    ★½

  • How to Train Your Dragon: The Hidden World

    ★★★★

  • Escape Room

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★★★½

  • Vice

    ★★★½

  • Revenger

    ★½

  • Bumblebee

    ★★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Mary Poppins Returns

    ★★★

  • Shrek Retold

    ★★★½

  • Aquaman

    ★★½

  • The Christmas Chronicles

    ★★

  • Dragon Ball Super: Broly

    ★★★★½

  • Creed II

    ★★★★

  • Bird Box

    ★½

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

    ★½

  • Ralph Breaks the Internet

    ★½

  • Nefta Football Club

    ★★★★½

  • Bohemian Rhapsody

    ★★

  • Stan & Ollie

    ★★★★

  • Animas

    ★★½

  • A Sister

    ★★★½

  • Venom

    ★½

  • Bad Times at the El Royale

    ★★★★

  • Night School

  • Overlord

    ★★★½

  • Green Book

    ★★½

  • High Life

    ★★★

  • mid90s

    ★★★½

  • Halloween

    ★★★½

  • Widows

    ★★★½

  • Life Itself

  • Brotherhood

    ★★★★

  • Hotel Mumbai

    ★★★★

  • Sierra Burgess Is a Loser

    ★★

  • Next Gen

    ★★★½

  • Shadow

    ★★★½

  • Greta

    ★★★½