Sarah has logged 17 entries for films during October 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
Mamma Mia! Here We Go Again

Mamma Mia! Here We Go Again

2018
×
Read the review Edit this entry  
24
Jubal

Jubal

1956
×
★★★½
Edit this entry  
18
The Dawn Patrol

The Dawn Patrol

1938
×
★★★★½
Edit this entry  
18
Kings Go Forth

Kings Go Forth

1958
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Flesh and the Devil

Flesh and the Devil

1926
×
★★★★½
Edit this entry  
17
Modern Romance

Modern Romance

1981
×
★★★★
Edit this entry  
16
Lost in America

Lost in America

1985
×
★★★★
Edit this entry  
16
Bluebeard's Eighth Wife

Bluebeard's Eighth Wife

1938
×
★★★★
Edit this entry  
14
The Citadel

The Citadel

1938
×
★★★½
Edit this entry  
14
Seven Chances

Seven Chances

1925
×
★★★★
Edit this entry  
13
Lawyer Man

Lawyer Man

1932
×
★★★
Edit this entry  
11
Autumn Leaves

Autumn Leaves

1956
×
★★★★
Edit this entry  
11
Dead of Night

Dead of Night

1945
×
★★★★
Edit this entry  
09
All of Me

All of Me

1984
×
★★★½
Edit this entry  
08
The Death of Stalin

The Death of Stalin

2017
×
★★★½
Edit this entry  
04
A Slight Case of Murder

A Slight Case of Murder

1938
×
★★★½
Edit this entry  
01
Union Depot

Union Depot

1932
×
★★★½
Edit this entry