Sort by
  • There's Something Wrong with the Children

    ★★★

  • Snow Falls

  • Terror Train 2

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★★★

  • Terror Train

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★★★

  • Significant Other

    ★★★

  • Mr. Harrigan's Phone

    ★★

  • Christmas Bloody Christmas

    ★★★★

  • My Best Friend's Exorcism

    ★★

  • Hellraiser

    ★★★★

  • Bring It On: Cheer Or Die

  • Smile

    ★★★★

  • V/H/S/99

    ★★★★

  • Do Revenge

    ★★★★

  • Sick

    ★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★★

  • The Menu

    ★★★★★

  • Margaux

    ★★

  • The Bad Seed Returns

    ★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • Terrifier 2

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★★★

  • The Invitation

    ★★

  • Fall

    ★★

  • Prey

    ★★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★★

  • Skinamarink

    ★★

  • They/Them

  • Nope

    ★★★★★

  • American Carnage

    ★★

  • Revealer

    ★★★

  • Abandoned

  • A Wounded Fawn

    ★★★★

  • Unhuman

    ★★

  • Crimes of the Future

    ★★★

  • Men

    ★★★

  • Firestarter

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Choose or Die

  • The Twin

  • Incantation

    ★★★★

  • Umma

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★★

  • Hypochondriac

    ★★

  • Slash/Back

    ★★★★

  • Gone in the Night

    ★★

  • X

    ★★★★★

  • Monstrous

  • Deadstream

    ★★★★

  • Sissy

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • No Exit

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★

  • Old Flames Never Die

    ★★

  • Dark Glasses

    ★★★

  • Student Body

    ★★

  • Nanny

    ★★★★

  • Resurrection

    ★★★★

  • You Won't Be Alone

    ★★★★

  • Speak No Evil

    ★★★★

  • Watcher

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★★

  • The House

    ★★★

  • Scream

    ★★★★★

  • The Backrooms (Found Footage)

  • Last of the Grads

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★★