Sort by
  • Pan's Labyrinth

    ★★★½

  • Runway 34

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • The Life Aquatic with Steve Zissou

    ★★★★

  • Moonrise Kingdom

    ★★★½

  • Demon Slayer – Kimetsu no Yaiba – The Movie: Mugen Train

    ★★★★½

  • Swiss Army Man

    ★★★★½

  • The Last Duel

    ★★★½

  • Fate/stay night: Heaven's Feel III. Spring Song

    ★★★½

  • Fate/stay night: Heaven's Feel II. Lost Butterfly

    ★★★½

  • Doctor Strange

    ★★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Good Time

    ★★★½

  • The Offer

    ★★★★

  • Normal People

    ★★★★★