Sort by
  • Oppenheimer

    ★★★½

  • Barbie

    ★★★★½

  • Sound of Freedom

    ★★★★

  • Indiana Jones Collection

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★½

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★½

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • A Month. A Day. A Year.

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★½

  • Creed III

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★½

  • Babylon

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★½

  • Spoiler Alert

    ★★★½

  • Stutz

    ★★★★

  • Red. Yellow. Shadow.

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Black Adam

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • The Whale

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★★½

  • Women Talking

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★½

  • Prey

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Close

    ★★★★½

  • The Stranger

    ★★½

  • Men

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • The Northman

    ★★★½

  • Morbius

  • Ambulance

  • X

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Charlie Rackett and the Evil Sorcerer Killer

  • The Batman

    ★★★

  • The Matrix Collection

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★

  • A Man Named Scott

  • Momo

  • Eternals

    ★★½

  • Antlers

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★

  • The Black Phone

    ★★★

  • The Tragedy of Macbeth

  • Squid Game

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

  • re:attachment

    ★★★★★

  • The Alpinist

  • Marcel the Shell with Shoes On

    ★★★★

  • Lead Me Home

  • Dune

    ★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★★