Sort by
  • The Guilty

    ★★★½

  • Halloween Kills

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Sundown

    ★★★

  • The Lost Daughter

    ★★½

  • Spencer

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • Belfast

    ★★★★

  • King Richard

    ★★★★

  • The Card Counter

    ★★

  • Parallel Mothers

    ★★★★

  • Boiling Point

    ★★★★

  • Candyman

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Untold: Malice at the Palace

    ★★★½

  • Free Guy

    ★★★½

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • The Cursed

    ★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★½

  • Old

    ★★★½

  • Pig

  • Memoria

    ★★★★

  • Lamb

    ★★½

  • Titane

    ★★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Drive My Car

    ★★★★½

  • After Yang

    ★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★½

  • Annette

    ★★★

  • Afterlife

    ★★★★★

  • Monty

  • The Tomorrow War

    ★★★½

  • Luca

    ★★★½

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★★★

  • Loki

    ★★★★

  • In the Heights

    ★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★½

  • Cruella

    ★★★½

  • The Woman in the Window

    ★★★

  • Army of the Dead

    ★★★½

  • The Underground Railroad

    ★★★★½

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Mortal Kombat

    ★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • Demi Lovato: Dancing with the Devil

    ★★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★½

  • Sound of Violence

    ★★★

  • The Spine of Night

    ★★★

  • Nobody

    ★★★½

  • Violet

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • The Fallout

    ★★★★

  • The Feast

    ★★★★½

  • Offseason

    ★★★

  • WeWork: or The Making and Breaking of a $47 Billion Unicorn

    ★★★½

  • Here Before

    ★★★★

  • Gaia

    ★★★★½

  • Coming 2 America

    ★★★

  • Petite Maman

    ★★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★½

  • The Beta Test

    ★★★★

  • Language Lessons

    ★★★½

  • The United States vs. Billie Holiday

    ★★★

  • Cherry

    ★★★★

  • Chaos Walking

    ★★★

  • Silk Road

    ★★★½

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★½

  • The Mauritanian

    ★★★★