• Cherry

    ★★½

  • Twin Town

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Army of Thieves

    ★★½

  • Coma

    ★★½

  • Wild at Heart

    ★★★½

  • Army of the Dead

    ★★★

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★

  • Cinema Paradiso

    ★★★½

  • Drunken Angel

    ★★★★★

  • Pulse

    ★★★½

  • Seven Samurai

    ★★★★★

  • The Death of Stalin

    ★★★★

  • Boss Level

    ★★★½

  • Infinite

    ★½

  • The Babadook

    ★★★½

  • ARQ

    ★★★½

  • The Dark Tower

    ★★