• The Beatles: Get Back

    ★★★★★

  • The Manor

    ★★

  • Squid Game

    ★★★★★

  • Malignant

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Pig

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★½

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★

  • Heaven's Gate: The Cult of Cults

    ★★★½

  • Hillbilly Elegy

    ★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • Psycho Goreman

    ★★★★½

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★★½

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★★½

  • Unsettling Scenes

    ★★★★

  • My Octopus Teacher

    ★★½

  • Nobody Sleeps in the Woods Tonight

    ★★½

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Possessor

    ★★★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★★

  • Doctor Sleep

    ★★★★

  • Color Out of Space

    ★★★

  • Knives Out

    ★★★★½

  • It Chapter Two

    ★★★½

  • Sextuplets

    ½

  • Ready or Not

    ★★★½

  • Crawl

    ★★★★

  • Anna

    ★★

  • Child's Play

    ★★★★

  • Dark Phoenix

    ★★½

  • The Lonely Island Presents: The Unauthorized Bash Brothers Experience

    ★★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★½

  • First Love

    ★★★★

  • Come to Daddy

    ★★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • Hellboy

    ★★

  • Mercy Black

    ★★½

  • Us

    ★★★★

  • Girl on the Third Floor

    ★★

  • Extra Ordinary

    ★★★½

  • Captain Marvel

    ★★★½

  • Triple Threat

    ★★★

  • The Lodge

    ★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Aquaman

    ★★★★

  • Robin Hood

  • The VelociPastor

    ★★★★

  • Head Count

    ★★★½

  • Overlord

    ★★½

  • Halloween

    ★★★★½

  • Greta

    ★★½

  • Dragged Across Concrete

    ★★★½

  • The School

    ★★★

  • Tales from the Hood 2

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★★½

  • Await Further Instructions

    ★★★

  • Hotel Artemis

    ★★½

  • BlacKkKlansman

    ★★★★

  • Deadpool 2

    ★★★★

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★

  • Tremors: A Cold Day in Hell

    ★★

  • Avengers: Infinity War

  • Truth or Dare

    ★★

  • Game Over, Man!

  • Ready Player One

    ★★★

  • Upgrade

    ★★★