RSS feed for Thedude3445

Thedude3445 has logged 18 entries for films during December 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Katanagatari

Katanagatari

2010
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Outrage Coda

Outrage Coda

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Noiseman Sound Insect

Noiseman Sound Insect

1997
×
Read the review Edit this entry  
24
The Christmas Toy

The Christmas Toy

1986
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Will Vinton's Claymation Christmas Celebration

Will Vinton's Claymation Christmas Celebration

1987
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
The Flintstones: On the Rocks

The Flintstones: On the Rocks

2001
×
★★½
Read the review Edit this entry  
22
The King of Comedy

The King of Comedy

1982
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Home Invasion

Home Invasion

1997
×
★★½
Read the review Edit this entry  
09
Bumblebee

Bumblebee

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
The Calamari Wrestler

The Calamari Wrestler

2004
×
★★½
Read the review Edit this entry  
07
Gifted Hands: The Ben Carson Story

Gifted Hands: The Ben Carson Story

2009
×
★★
Read the review Edit this entry  
06
Mutant Chronicles

Mutant Chronicles

2008
×
★★
Read the review Edit this entry  
04
Get Me Roger Stone

Get Me Roger Stone

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Raging Bull

Raging Bull

1980
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Gamer

Gamer

2009
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Wind River

Wind River

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Green Book

Green Book

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Iron Man

Iron Man

2008
×
★★★
Read the review Edit this entry