Sort by

Thedude3445 has logged 20 entries for films during February 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Hägar the Horrible

Hägar the Horrible

1989
×
★½
Read the review Edit this entry  
28
Bitter Lake

Bitter Lake

2011
×
½
Read the review Edit this entry  
28
After Last Season

After Last Season

2009
×
Read the review Edit this entry  
26
The Man

The Man

1972
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Groundhog Day

Groundhog Day

1993
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Starship Troopers: Traitor of Mars

Starship Troopers: Traitor of Mars

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
24
Alita: Battle Angel

Alita: Battle Angel

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Animal Crossing: The Movie

Animal Crossing: The Movie

2006
×
★★½
Read the review Edit this entry  
23
TO-Y

TO-Y

1987
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Voices of a Distant Star

Voices of a Distant Star

2002
×
★★½
Read the review Edit this entry  
23
Diminishing Shrine Recycles

Diminishing Shrine Recycles

2006
×
Read the review Edit this entry  
19
Terminator 2: Judgment Day

Terminator 2: Judgment Day

1991
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Titanic

Titanic

1997
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Dunkirk

Dunkirk

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl Senpai

Rascal Does Not Dream of Bunny Girl Senpai

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
09
Boo Boo Runs Wild

Boo Boo Runs Wild

1999
×
★★½
Read the review Edit this entry  
09
Rapsittie Street Kids: Believe in Santa

Rapsittie Street Kids: Believe in Santa

2002
×
½
Read the review Edit this entry  
08
The Abyss

The Abyss

1989
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
The Rainbow Thief

The Rainbow Thief

1990
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Zombieland Saga

Zombieland Saga

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry