Sort by
  • Confess, Fletch

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★

  • Nope

    ★★½

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★

  • Men

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Morbius

    ★★

  • The Girl from Plainville

    ★★★★

  • Ambulance

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★

  • X

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Dog

    ★★★★

  • The Outfit

    ★★★★

  • Dual

    ★★★½

  • Watcher

    ★★★★

  • Scream

    ★★★★½

  • Station Eleven

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • The Murders at Starved Rock

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • Eternals

    ★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★

  • Injustice

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½

  • The Way Down: God, Greed, and the Cult of Gwen Shamblin

    ★★★½

  • The Black Phone

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • Cry Macho

    ★★

  • Kate

    ★★★½

  • The Last Duel

    ★★★★½

  • Copshop

    ★★★½

  • Halloween Kills

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Dune

    ★★★½

  • The Card Counter

    ★★★★½

  • Clickbait

  • Candyman

    ★★★★

  • Ted Bundy: American Boogeyman

    ½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Don't Breathe 2

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★

  • The Cursed

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

  • Old

  • Fisher

  • Pig

    ★★★★★

  • Titane

    ★★

  • Black Widow

    ★★★½

  • Till Death

    ★★

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★½

  • The Forever Purge

    ★★★★

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★★

  • No Man of God

    ★★★★

  • The Devil Made Me Do It

    ★★½

  • Infinite

  • Loki

    ★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • Army of the Dead

    ★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★★

  • The Sons of Sam: A Descent Into Darkness

    ★★★

  • Justice Society: World War II

    ★★★★

  • Why Did You Kill Me?

    ★★★½