Sort by
  • Candy Cane Lane

    ★★★½

  • EXmas

    ★★★

  • The Marvels

    ★★★★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★★½

  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ★★★★½

  • Postcard From Earth

    ★★★

  • Savior Complex

    ★★★

  • A Haunting in Venice

    ★★★½

  • Dicks: The Musical

    ★★★½

  • Dumb Money

    ★★★½

  • The Nun II

    ★★★½

  • Priscilla

    ★★★

  • The Killer

    ★★★★★

  • Saltburn

    ★★★★½

  • The Holdovers

    ★★★★

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★½

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★

  • Blue Beetle

    ★★★★

  • Haunted Mansion

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★½

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★½

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★★

  • The Flash

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Asteroid City

    ★★★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★½

  • The Little Mermaid

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • To Catch a Killer

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Renfield

    ★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★★

  • Brooklyn 45

    ★★★★★

  • Bottoms

    ★★★★★

  • The Wrath of Becky

    ★★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • History of the World, Part II

    ★★★

  • Love to Love You, Donna Summer

    ★★★★½

  • At Midnight

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★★★

  • 80 for Brady

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Rye Lane

    ★★★★★

  • Scrapper

    ★★★★½

  • Infinity Pool

    ★★½

  • Fremont

    ★★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Talk to Me

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Doctor Who: The Power of the Doctor

    ★★★½

  • Black Adam

    ★★★

  • Hellraiser

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★★★

  • Amsterdam

  • Confess, Fletch

    ★★★

  • Devotion

    ★★★★

  • Aristotle and Dante Discover the Secrets of the Universe

    ★★★★★

  • The Blackening

    ★★★½

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★★½