RSS feed for Reuben
  • The Half of It

    ★★★★

  • Love Wedding Repeat

    ½

  • Unorthodox

    ★★★½

  • All the Bright Places

    ★★½

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★★

  • Horse Girl

  • Miss Americana

    ★★★

  • Dracula

    ★★½

  • The Knight Before Christmas

  • Doctor Sleep

    ½

  • Terminator: Dark Fate

    ★★½

  • Eli

    ★★★

  • Fractured

    ★★½

  • Tall Girl

    ½

  • Joker

    ★★★★★

  • Marriage Story

    ★★★★★

  • It Chapter Two

    ★★½

  • Point Blank

  • Annabelle Comes Home

    ½

  • Murder Mystery

    ★★

  • Rocketman

    ★★★★

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★

  • Wounds

    ½

  • Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

    ★★★½

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★½

  • Mary Poppins Returns

    ★★★

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

    ★★★

  • Venom

    ★★½

  • A Star Is Born

    ★★★★★

  • To All the Boys I've Loved Before

    ★★★½

  • Slender Man

    ★★

  • Babysitter's Nightmare

  • The Meg

    ★★

  • Mamma Mia! Here We Go Again

    ★★½

  • Hotel Transylvania 3: Summer Vacation

    ★★★

  • Ocean's Eight

    ★★½

  • The House That Jack Built

    ★★★

  • Dominion

    ★★★★★

  • Heavy Trip

    ★★★★

  • A Quiet Place

    ★★★★

  • Love, Simon

    ★★★

  • Hereditary

    ★★★

  • Insidious: The Last Key

    ★★

  • Pitch Perfect 3

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★

  • Hangman

  • Coco

    ★★★★★

  • Demi Lovato: Simply Complicated

    ★★★½

  • Kingsman: The Golden Circle

    ★★

  • Disobedience

    ★½

  • It

    ★★★★

  • Lady Bird

    ★★★½

  • Kong: Skull Island

    ★★½

  • Big Little Lies

    ★★★★★

  • To the Bone

    ★★★

  • Call Me by Your Name

    ★★★★★

  • 13th

    ★★★★

  • Split

    ★★★

  • Brain on Fire

    ★★½

  • Handsome Devil

    ★★★

  • The Autopsy of Jane Doe

    ★★★

  • Suicide Squad

    ★★

  • Now You See Me 2

    ★★

  • Don't Breathe

    ★★½

  • The Revenant

    ★★★★

  • Daddy's Home

    ★½

  • The Martian

    ★★★½

  • Room

    ★★★★

  • Insidious: Chapter 3

  • Jurassic World

  • Carol

    ★★★

  • Pitch Perfect 2

    ★★