• LEGO Star Wars Summer Vacation

    ★★★

  • Nope

    ★★★½

  • Z-O-M-B-I-E-S 3

    ★½

  • Thor: Love and Thunder

    ½

  • Minions: The Rise of Gru

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • The Northman

    ★★★★

  • Moon Knight

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

  • The Batman

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★

  • American Underdog

  • Spider-Man: No Way Home

    ★½

  • Hawkeye

    ★★½

  • Sing 2

  • Encanto

    ★★★

  • Eternals

    ★★★½

  • The Harder They Fall

    ★★½

  • LEGO Star Wars Terrifying Tales

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★

  • T0-B1

    ★★★½

  • The Twins

    ★★★½

  • Tatooine Rhapsody

    ★★★

  • Lop & Ochō

    ★★★

  • The Ninth Jedi

    ★★★★

  • The Village Bride

    ★★★★

  • The Elder

    ★★★★

  • Akakiri

    ★★★

  • The Duel

    ★★★★

  • The Last Duel

    ★★★★½

  • Spencer

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★½

  • Dug Days

    ★★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★½

  • Free Guy

    ★★½

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★

  • Luca

    ★★★★

  • Loki

    ★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • F9

    ½

  • Cruella

    ★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★½

  • WandaVision

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★½

  • Soul

    ★★★★

  • Hubie Halloween

    ★★★

  • Tenet

    ★★★½

  • Onward

    ★★★½

  • Z-O-M-B-I-E-S 2

    ½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★½

  • 1917

    ★★★½

  • Lady and the Tramp

    ★½

  • Frozen II

    ★★★½

  • Klaus

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • Abominable

    ★★★

  • A Beautiful Day in the Neighborhood

    ★★½

  • Joker

    ★★★★½

  • Marriage Story

    ★★★★

  • Descendants 3

    ½

  • The Lion King

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★

  • Toy Story 4

    ★★