• Fast X

    ★★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Moon Knight

  • Morbius

    ★★★★★

  • The Adam Project

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★★★

  • Fresh

    ★★★★

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ½

  • The King's Man

    ★★

  • The Matrix Resurrections

    ★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Diary of a Wimpy Kid

    ★½

  • Hawkeye

    ★★★½

  • The Nailhitter

  • The Simpsons in Plusaversary

    ½

  • A Man Named Scott

    ★★★★★

  • Red Notice

    ★★

  • Eternals

    ★★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★

  • Making Faces

    ★★★★★

  • Injustice

    ★★

  • The Harder They Fall

    ★★★★

  • The Man Who Drew God

    ★★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★★½

  • Midnight Mass

    ★★★★★

  • The Guilty

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • Malignant

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Free Guy

    ★½

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★

  • Pig

    ★★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ½

  • Black Widow

    ★★★

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • Batman: The Long Halloween, Part One

  • Fatherhood

    ★★★½

  • No Sudden Move

    ★★★½

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★½

  • Loki

    ★★★★

  • In the Heights

    ★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • Creating an Army of the Dead

  • F9

  • Army of the Dead

    ★★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★

  • Maggie Simpson in The Force Awakens from Its Nap

    ½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★½

  • Mortal Kombat

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★½

  • Nobody

    ★★★★

  • Boss Level

    ★★½

  • Willy's Wonderland

    ★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½

  • WandaVision

    ★★½

  • Paris

    ★★★★★

  • Breach

  • Wonder Woman 1984

    ★★★

  • A Recipe for Seduction

  • A Godwink Christmas: Second Chance, First Love

  • Two Distant Strangers

    ★½

  • Kevin Hart: Zero F**ks Given