Sort by
  • M3GAN

    ★★★★

  • Do Revenge

    ★★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★½

  • Crush

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

  • Fresh

    ★★★½

  • Scream

    ★★★★

  • Single All the Way

  • Wolf

  • Squid Game

    ★★★★

  • Silent Night

    ★★★

  • You Are Not My Mother

    ★★★

  • The Mad Women's Ball

    ★★★★

  • The Desperate Hour

    ★★★

  • Scarborough

    ★★★★

  • Kicking Blood

    ★½

  • As in Heaven

    ★★★

  • Earwig

    ★★

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Spencer

    ★★★½

  • France

    ★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★

  • Mothering Sunday

    ★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Friends: The Reunion

    ★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★★★

  • Cruella

    ★★★★

  • Mare of Easttown

    ★★★★½

  • Violet

    ★★★★

  • The Girl and the Spider

    ★★

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★★

  • Zalava

    ★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★★★

  • The Prom

    ★★★

  • Happiest Season

    ★★★

  • BLACKPINK: Light Up the Sky

    ★★★★★

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★★

  • Run

    ★★★★

  • Enola Holmes

    ★★★★

  • Violation

    ★★½

  • I Care a Lot

    ★★★★

  • Ammonite

    ★★★★

  • Nomadland

    ★★★★

  • One Night in Miami...

    ★★★★

  • Shiva Baby

    ★★★★

  • After We Collided

    ★½

  • Work It

    ★★½

  • Host

    ★★★

  • Summer of 85

    ★★★

  • Get the Hell Out

    ★★★

  • The Half of It

    ★★★★★

  • Mrs. America

    ★★½

  • The Hunt

    ★★★★

  • Amityville Island

    ½

  • Emma.

    ★★★½

  • Fantasy Island

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

  • Some Place Else

    ★★★★★

  • Relic

    ★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★½

  • The Grudge

    ½

  • Little Women

    ★★★★

  • Charlie's Angels

    ★★½

  • Frozen II

  • Doctor Sleep

    ★★★

  • Countdown

  • Watchmen

    ★★★★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★

  • Do Not Reply