Aaron has logged 25 entries for films during April 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Stronger

Stronger

2017
×
★★★★½
Edit this entry  
30
A Bigger Splash

A Bigger Splash

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
A Quiet Place

A Quiet Place

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Ready Player One

Ready Player One

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
28
Jim & Andy: The Great Beyond

Jim & Andy: The Great Beyond

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Roman J. Israel, Esq.

Roman J. Israel, Esq.

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Man on the Moon

Man on the Moon

1999
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Jules and Jim

Jules and Jim

1962
×
★★★
Edit this entry  
21
Bullet to the Head

Bullet to the Head

2012
×
★½
Read the review Edit this entry  
20
I, Daniel Blake

I, Daniel Blake

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
What Doesn't Kill You

What Doesn't Kill You

2008
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
The Crimson Rivers

The Crimson Rivers

2000
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
All the Money in the World

All the Money in the World

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Fever Pitch

Fever Pitch

2005
×
Edit this entry  
11
Fever Pitch

Fever Pitch

1997
×
★★★½
Edit this entry  
10
Messi

Messi

2014
×
Edit this entry  
09
The Square

The Square

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Happy Death Day

Happy Death Day

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
04
Brazil

Brazil

1985
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
All the Real Girls

All the Real Girls

2003
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Her

Her

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Justice League

Justice League

2017
×
★½
Read the review Edit this entry  
02
Midnight Run

Midnight Run

1988
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
You Were Never Really Here

You Were Never Really Here

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry