Aaron has logged 29 entries for films during February 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
56 Up

56 Up

2012
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
49 Up

49 Up

2005
×
★★★★
Edit this entry  
27
42 Up

42 Up

1998
×
★★★★½
Edit this entry  
26
35 Up

35 Up

1991
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
25
The Lighthouse

The Lighthouse

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Elizabethtown

Elizabethtown

2005
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Jersey Girl

Jersey Girl

2004
×
★★★½
Edit this entry  
22
Burning

Burning

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Ford v Ferrari

Ford v Ferrari

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Five Easy Pieces

Five Easy Pieces

1970
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Insomnia

Insomnia

2002
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
The Frozen Ground

The Frozen Ground

2013
×
★★
Edit this entry  
19
Jojo Rabbit

Jojo Rabbit

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Offscreen

Offscreen

2006
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Modern Romance

Modern Romance

1981
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Ad Astra

Ad Astra

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Solaris

Solaris

2002
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Miss Americana

Miss Americana

2020
×
★★½
Edit this entry  
12
The Matrix

The Matrix

1999
×
★★★★½
Edit this entry  
12
The Field

The Field

1990
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Stroszek

Stroszek

1977
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Wonder Boys

Wonder Boys

2000
×
★★★★
Edit this entry  
08
In the Company of Men

In the Company of Men

1997
×
★★★½
Edit this entry  
08
Husbands

Husbands

1970
×
★★★★½
Edit this entry  
05
Into the West

Into the West

1992
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Year of the Dragon

Year of the Dragon

1985
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Bangkok Dangerous

Bangkok Dangerous

2008
×
★½
Read the review Edit this entry  
03
Sonny

Sonny

2002
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Springsteen On Broadway

Springsteen On Broadway

2018
×
★★★★
Edit this entry