• AEW x NJPW: Forbidden Door

    ★★★★★

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★

  • Keep Sweet: Pray and Obey

    ★★★★

  • Hustle

    ★★★

  • South Park the Streaming Wars

    ★★★

  • Norm Macdonald: Nothing Special

    ★★★★

  • Ricky Gervais: SuperNature

    ★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★

  • Candy

    ★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Anatomy of a Scandal

    ★★

  • The Northman

    ★★★★★

  • Morbius

  • Moon Knight

    ★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★

  • The Girl From Plainville

    ★★★

  • The Bubble

    ★★

  • WeCrashed

    ★★★

  • Deep Water

    ★★★★

  • Ambulance

    ★★★

  • Bad Vegan: Fame. Fraud. Fugitives.

    ★★★★

  • X

    ★★★

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • The Lost City

    ★★

  • Windfall

    ★★

  • The Thing About Pam

    ★★

  • AEW Revolution

    ★★★★★

  • The Dropout

    ★★★★

  • No Exit

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • Dog

    ★★★

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★

  • Inventing Anna

    ★★★

  • The Sky Is Everywhere

    ★★

  • Uncharted

    ★★★

  • I Want You Back

    ★★★

  • Kimi

    ★★★★

  • Death on the Nile

    ★★★

  • Marry Me

    ★★★

  • Pam & Tommy

    ★★★★

  • Moonfall

    ★★★★★

  • We Need to Talk About Cosby

    ★★★★★

  • Aziz Ansari: Nightclub Comedian

    ★★★

  • Watcher

    ★★★

  • Fresh

    ★★★★

  • The Tinder Swindler

    ★★★

  • Scream

    ★★★

  • The 355

    ★★

  • Beanie Mania

    ★★★

  • The King's Man

  • Louis C.K.: Sorry

    ★★★★

  • South Park: Post COVID: The Return of COVID

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Rumble

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Being the Ricardos

    ★★

  • Don't Look Up

  • Kanye With Special Guest Drake Free Larry Hoover Benefit Concert

    ★★★★

  • Landscapers

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • South Park: Post COVID

    ★★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★

  • House of Gucci

    ★★★

  • Hawkeye

    ★★★★

  • True Story

    ★★★

  • The Curse of Von Dutch: A Brand to Die For

    ★★★

  • Adrienne

    ★★★★

  • DMX: Don't Try to Understand

    ★★★