Greg has logged 30 entries for films during June 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
The Scalphunters

The Scalphunters

1968
×
★★★½
Edit this entry  
29
Panic in the City

Panic in the City

1968
×
★★★
Edit this entry  
28
The Day It Came to Earth

The Day It Came to Earth

1977
×
★★★
Edit this entry  
28
The Gatling Gun

The Gatling Gun

1971
×
★★★
Edit this entry  
25
May Fools

May Fools

1990
×
★★★½
Edit this entry  
24
Deadly Embrace

Deadly Embrace

1989
×
★★½
Edit this entry  
23
Savage Intruder

Savage Intruder

1970
×
★★★
Edit this entry  
23
Tiger Bay

Tiger Bay

1959
×
★★★½
Edit this entry  
23
The Burglars

The Burglars

1971
×
★★★½
Edit this entry  
21
Beginning of the End

Beginning of the End

1957
×
★★½
Edit this entry  
20
Creature of Destruction

Creature of Destruction

1967
×
★½
Edit this entry  
19
Girl in Gold Boots

Girl in Gold Boots

1968
×
★★½
Edit this entry  
19
Deathmaster

Deathmaster

1972
×
★★★
Edit this entry  
17
Blazing Stewardesses

Blazing Stewardesses

1975
×
★★½
Edit this entry  
14
Sunset Cove

Sunset Cove

1978
×
★★★
Edit this entry  
14
Murder by Contract

Murder by Contract

1958
×
★★★★
Edit this entry  
13
Sweet and Low-Down

Sweet and Low-Down

1944
×
★★★½
Edit this entry  
12
The Vast of Night

The Vast of Night

2019
×
★★★★
Edit this entry  
12
The Arrival

The Arrival

1996
×
★★
Edit this entry  
11
The McPherson Tape

The McPherson Tape

1989
×
★★★½
Edit this entry  
10
Jessi's Girls

Jessi's Girls

1975
×
★★½
Edit this entry  
10
Girls for Rent

Girls for Rent

1974
×
★★★
Edit this entry  
10
Black Samurai

Black Samurai

1977
×
★★½
Edit this entry  
09
Death Dimension

Death Dimension

1978
×
★★★★
Edit this entry  
09
The Concorde Affair

The Concorde Affair

1979
×
★★★
Edit this entry  
06
Antoine and Antoinette

Antoine and Antoinette

1947
×
★★★★½
Edit this entry  
06
The Fighting Gringo

The Fighting Gringo

1939
×
★★★½
Edit this entry  
05
The Shooting

The Shooting

1966
×
★★★½
Edit this entry  
04
Ride in the Whirlwind

Ride in the Whirlwind

1966
×
★★★½
Edit this entry  
03
Rebel Rousers

Rebel Rousers

1970
×
★★½
Edit this entry