Sort by
  • The Creator

    ★★★★★

  • Saw X

    ★★★

  • Expend4bles

  • My Big Fat Greek Wedding 3

    ★½

  • The Nun II

  • Hatton

    ★★★★★

  • The Equalizer 3

    ★★★½

  • Strays

    ★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★½

  • Sound of Freedom

    ★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • The Flash

    ★★★★½

  • Meg 2: The Trench

    ★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • Book Club: The Next Chapter

    ★★½

  • The Unlikely Pilgrimage of Harold Fry

    ★★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★★

  • Renfield

    ★★★★

  • Murder Mystery 2

    ★★★

  • Air

    ★★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★½

  • Hypnotic

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★½

  • Scream VI

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • 65

    ★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

  • The Deepest Breath

    ★★★★½

  • Missing

    ★★★★

  • You People

    ★½

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules

    ★★★½

  • Troll

    ★★½

  • Three Day Millionaire

    ★★½

  • Stag

    ★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★

  • Black Adam

    ★★½

  • Halloween Ends

    ★★★★

  • The Munsters

    ★★★

  • The Jessica Cabin

    ★½

  • Smile

    ★★★★½

  • Amsterdam

    ★½

  • The Blackening

    ★★★½

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★

  • See How They Run

    ★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • The Whale

    ★★★★★

  • Pearl

    ★★★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • All Eyes

    ★★

  • TÁR

    ★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Mean Spirited

    ★★½

  • Clerks III

    ★★★½