Sort by

The Great Stare Podcast has logged 14 entries for films during 2022.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
Nope

Nope

2022
×
★★★★½
Edit this entry  
21
Thor: Love and Thunder

Thor: Love and Thunder

2022
×
★★½
Edit this entry  
21
Minions: The Rise of Gru

Minions: The Rise of Gru

2022
×
★★★½
Edit this entry  
21
The Black Phone

The Black Phone

2021
×
★★★
Edit this entry  
21
Elvis

Elvis

2022
×
★★★★
Edit this entry  
29
Lightyear

Lightyear

2022
×
★★
Edit this entry  
17
Jurassic World Dominion

Jurassic World Dominion

2022
×
★★½
Edit this entry  
29
Top Gun: Maverick

Top Gun: Maverick

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Men

Men

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
08
Doctor Strange in the Multiverse of Madness

Doctor Strange in the Multiverse of Madness

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
The Northman

The Northman

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Everything Everywhere All at Once

Everything Everywhere All at Once

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Sonic the Hedgehog 2

Sonic the Hedgehog 2

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Ambulance

Ambulance

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry