• Spider-Man: No Way Home

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★½

  • Black Friday

    ★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • Red Notice

    ★★

  • Army of Thieves

    ★★★

  • Paranormal Activity: Next of Kin

    ★½

  • Eternals

    ★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★½

  • Antlers

    ★★★½

  • Injustice

    ★★★½

  • The Harder They Fall

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • V/H/S/94

    ★★★½

  • Midnight Mass

    ★★★★

  • Akakiri

    ★★★★

  • Lop & Ochō

    ★★★★

  • The Elder

    ★★★★

  • T0-B1

    ★★★★

  • The Ninth Jedi

    ★★★★

  • The Village Bride

    ★★★★

  • The Twins

    ★★★★

  • Tatooine Rhapsody

    ★★★

  • The Duel

    ★★★★½

  • Squid Game

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★★½

  • The Guilty

    ★★★½

  • Kate

    ★★½

  • Halloween Kills

    ★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Dune

    ★★★½

  • Malignant

    ★★

  • Mortal Kombat Legends: Battle of the Realms

    ★★★½

  • The Witcher: Nightmare of the Wolf

    ★★★½

  • Candyman

    ★★★★

  • Reminiscence

    ★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Mad God

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★½

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Blood Red Sky

    ★★★

  • Old

    ★★★

  • Pig

    ★★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • Gunpowder Milkshake

    ★★½

  • The Medium

    ★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★★

  • Till Death

    ★★

  • The 8th Night

    ★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★★

  • The Forever Purge

    ★★★

  • The Tomorrow War

    ★★★

  • America: The Motion Picture

    ★★★½

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★★

  • No Sudden Move

    ★★★

  • False Positive

    ★½

  • Luca

    ★★★½

  • Werewolves Within

    ★★★

  • The Beta Test

    ★★★★

  • Loki

    ★★★★

  • Rurouni Kenshin: The Beginning

    ★★★★

  • In the Heights

    ★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • Plan B

    ★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★½

  • Seance

    ★★½

  • Love, Death & Robots: The Drowned Giant

    ★★★½