Sort by
  • Before Sunrise

    ★½

  • Chungking Express

    ★★★★

  • X

    ★★★★½

  • Love After Love

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★

  • The Northman

    ★★½

  • Fallen Angels

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • House of Gucci

  • The Worst Person in the World

    ★★★★½

  • The Secret World of Arrietty

    ★★★★

  • The Lost Daughter

    ★★★★½

  • Train to Busan

    ★★★★

  • The Hand of God

    ★★★★

  • CODA

    ★★★★★

  • Parallel Mothers

    ★★★★½

  • Silenced

    ★★★★★