Sort by
  • He Went That Way

    ★½

  • A Strange Path

    ★★★★

  • Downtown Owl

    ★★★★½

  • Plane

    ★★½

  • Groucho & Cavett

    ★★★★

  • Babylon

  • Falling for Christmas

  • Killer Sally

    ★★★★

  • Swindler Seduction

    ★★½

  • Lyle, Lyle, Crocodile

    ★★★★★

  • The Gabby Petito Story

    ½

  • The Good Nurse

    ★★★

  • My Policeman

    ★½

  • Glass Onion

    ★★★½

  • Blonde

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • TÁR

    ★★★★★

  • Autofiction: A Short Film

  • Thirteen Lives

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Persuasion

  • Halftime

    ★★★½

  • Elvis

    ★½

  • Stars at Noon

    ★½

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Senior Year

    ★½

  • Captive Audience: A Real American Horror Story

    ★★½

  • White Hot: The Rise & Fall of Abercrombie & Fitch

  • Deep Water

    ★½

  • My Year of Dicks

  • The Kids in the Hall: Comedy Punks

    ★★★★

  • X

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

  • The Batman

    ★★½

  • Marry Me

    ★★

  • Single Black Female

    ★★★½

  • The Wrong High School Sweetheart

    ★★★½

  • Emily the Criminal

    ★★★★★

  • Fresh

    ★★★★

  • Brazen

    ★★½

  • Crime Scene: The Times Square Killer

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★

  • Single All the Way

    ★★★½

  • Angèle

    ★★★

  • The Unforgivable

    ★½

  • Malfunction: The Dressing Down of Janet Jackson

    ★★★

  • Adrienne

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • Dave Chappelle: The Closer

  • Muhammad Ali

    ★★★★½

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★½

  • LuLaRich

    ★★★½

  • 7 Prisoners

    ★★★★

  • This Is Francis X. Bushman

    ★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★★½

  • King Richard

    ★★½

  • The Automat

    ★★★

  • The Wrong Cheer Captain

    ★★½

  • Women of 9/11: A Special Edition of 20/20 with Robin Roberts

  • The Last Letter from Your Lover

    ★★★

  • Titane

  • Great Freedom

    ★★★★★

  • Lady Boss: The Jackie Collins Story

    ★★★★★

  • Just What the Doctor Ordered

    ★½

  • Operation Varsity Blues: The College Admissions Scandal

    ★★½

  • I'm Your Man

    ★★★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★★

  • Framing Britney Spears

    ★★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • Land

    ★★★

  • Passing

    ★★★★½