• Eternals

    ★★★½

  • V/H/S/94

    ★★★★

  • Midnight Mass

    ★★★½

  • Squid Game

    ★★★½

  • Halloween Kills

    ★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★★

  • Dune

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★★½

  • Candyman

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Don't Breathe 2

    ★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Old

    ★★

  • Pig

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★★

  • A Classic Horror Story

    ★★

  • Lamb

    ★★★½

  • Titane

    ★★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Benedetta

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★★½

  • Annette

    ★★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★

  • Till Death

    ★★★

  • Turnstile Love Connection

    ★★★★★

  • The House of Flowers: The Movie

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★

  • Seance

    ★★★½

  • The Woman in the Window

    ★½

  • Army of the Dead

    ★★★

  • Stowaway

    ★★★

  • Mare of Easttown

    ★★★★

  • Bad Trip

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★½

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★

  • Crime Scene

    ★½

  • Framing Britney Spears

  • A Glitch in the Matrix

    ★★

  • Censor

    ★★★★

  • Malcolm & Marie

    ★★

  • It's a Sin

    ★★★★½

  • WandaVision

    ★★★★

  • Death to 2020

    ½

  • Wonder Woman 1984

    ★★★½

  • The Prom

    ★★

  • Dance of the Forty One

    ★★★½

  • Happiest Season

    ★★★½

  • Mank

    ★★★★½

  • The Craft: Legacy

    ★½

  • The Undoing

    ★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • Someone Has to Die

  • The Three Deaths of Marisela Escobedo

    ★★★★

  • Soul

    ★★★½

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★

  • Freaky

    ★★★½

  • Run

    ★★★

  • American Murder: The Family Next Door

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★½

  • On the Rocks

    ★★★½

  • Coven

    ★★★★

  • This Is Paris

  • I Care a Lot

    ★★★

  • Another Round

    ★★★★

  • Nomadland

    ★★★★

  • Ammonite

    ★★½

  • The Devil All the Time

    ★★½