Sort by
  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★½

  • The Woman King

    ★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • The Batman

    ★★★★½

  • Jujutsu Kaisen 0

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Cowboy Bebop: The Lost Session

    ★★★½

  • Ranking of Kings

    ★★★★½

  • Encanto

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

  • The Tomorrow War

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★½

  • Loki

    ★★★★

  • In the Heights

    ★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★½

  • Mortal Kombat

    ★½

  • ODDTAXI

    ★★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★½

  • Chaos Walking

  • WandaVision

    ★★★½

  • Batman: Soul of the Dragon

    ★★★

  • Horimiya

    ★★★★

  • News of the World

    ★★★½

  • Long Toast

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • Ballerina

    ★★★½

  • Soul

    ★★★★½

  • Jujutsu Kaisen

    ★★★★

  • My Octopus Teacher

    ★★★½

  • Phineas and Ferb: The Movie: Candace Against the Universe

    ★★★½

  • The War with Grandpa

    ★½

  • Tenet

    ★★★★

  • My Hero Academia: Make It! Do-or-Die Survival Training, Part 2

    ★★★

  • My Hero Academia: Make It! Do-or-Die Survival Training, Part 1

    ★★★

  • The Box Assassin

    ★★★½

  • The God of High School

    ★★★½

  • Hamilton

    ★★★★½

  • Rhubarb

    ★★★½

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Onward

    ★★★½

  • Z-O-M-B-I-E-S 2

    ½

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Togo

    ★★★½

  • Ip Man 4: The Finale

    ★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★½

  • Little Women

    ★★★★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★½

  • 1917

    ★★★★★

  • Frozen II

    ★★½

  • Klaus

    ★★★★½

  • Dancing with the Birds

    ★★★★

  • Mob Psycho 100 II: The First Spirits and Such Company Trip - A Journey that Mends the Heart and Heals the Soul

    ★★★★

  • Harriet

    ★★★½

  • Abominable

    ★★★

  • Just Mercy

    ★★★½

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★½

  • Toy Story 4

    ★★★★

  • Persona 5 the Animation: A Magical Valentine's Day

    ★★½

  • Parasite

  • Aladdin

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • Justice League vs. the Fatal Five

    ★★½

  • Shazam!

    ★★★★

  • Spider-Ham: Caught in a Ham

    ★★★

  • I See You

    ★★★½

  • Randy Writes a Novel

    ★★★★