• Hotel Transylvania: Transformania

    ★★★½

  • Scream

    ★★★★½

  • 8-Bit Christmas

    ★★★★

  • Black Friday

    ★★★

  • Psych 3: This Is Gus

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★★

  • Eternals

    ★★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★½

  • Slumber Party Massacre

    ★★★½

  • V/H/S/94

    ★★★★

  • Midnight Mass

    ★★★★★

  • There's Someone Inside Your House

    ★★★★

  • Nightbooks

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★½

  • Superhost

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★★

  • Satan's Servant

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Blood Red Sky

    ★★★★

  • Old

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★★

  • Benedetta

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★★

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★★★

  • The Boss Baby: Family Business

  • The Forever Purge

    ★★★

  • Duel on the River

    ★★★½

  • Good Head

    ★★★★½

  • Blush

    ★★★★★

  • The Retreat

    ★★★½

  • Cruella

    ★★★★

  • The Dangerous Type

    ★★★★

  • With Pleasure

    ★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★★

  • Body of the Mined

    ★★★★½

  • Mortal Kombat

    ★★★★

  • Koreatown Ghost Story

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • Watcher

    ★★★★

  • Broadcast Signal Intrusion

    ★★★

  • Woodlands Dark and Days Bewitched: A History of Folk Horror

    ★★★★½

  • South Park Vaccination Special

    ★★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★½

  • The Scary of Sixty-First

    ★½

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★

  • Willy's Wonderland

    ★★★★½

  • Black Medusa

    ★★½

  • We're All Going to the World's Fair

    ★★½

  • Coming Home in the Dark

    ★★★★½

  • Death to 2020

    ★★★★

  • Jolly

    ★★★★

  • A Creepshow Holiday Special

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★½

  • Castle Freak

    ★★★½

  • Pine Mountain Overnight

    ★★★★

  • Monster Hunter

    ★★★½

  • The Christmas Chronicles: Part Two

    ★★★

  • Our Popcorn Movie Dystopia - SOME MORE NEWS: THE MOVIE

    ★★★½

  • A Creepshow Animated Special

    ★★★

  • Hey, It's Me

    ★★★★

  • What Happens Next Will Scare You

    ★★★★

  • Kandisha

    ★★★★

  • Psycho Goreman

    ★★★½

  • Love and Monsters

    ★★★★½

  • Nocturne

    ★★★½

  • Soul

    ★★★★★

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★