Sort by
  • How High

    ★★★

  • Demons

    ★★★

  • Suspiria

    ★★★½

  • Bee Movie

    ★½

  • Hard Boiled

    ★★★★★

  • Bulletproof Monk

    ★½

  • The Killer

    ★★★★★

  • A Better Tomorrow II

    ★★★½

  • Old

    ★½

  • A Better Tomorrow

    ★★★★½

  • Anna and the King

    ★★

  • Dragonball Evolution

    ½

  • One Cut of the Dead

    ★★½

  • Vampire Hunter D: Bloodlust

    ★★★½

  • Godzilla vs. Destoroyah

    ★★★

  • What We Do in the Shadows

    ★★★★

  • The Unknown

  • An American Werewolf in London

    ★★★½