Sort by

Fred 🇵🇷 has logged 25 entries for films during November 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
eXistenZ

eXistenZ

1999
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
The Irishman

The Irishman

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Doctor Sleep

Doctor Sleep

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Lost in Translation

Lost in Translation

2003
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Cold Pursuit

Cold Pursuit

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
The Watch

The Watch

2012
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Army of Darkness

Army of Darkness

1992
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Last Christmas

Last Christmas

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Little

Little

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
15
Serpico

Serpico

1973
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Gringo

Gringo

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Mad Max Beyond Thunderdome

Mad Max Beyond Thunderdome

1985
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
The Order

The Order

2003
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Frankenstein

Frankenstein

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Unbroken

Unbroken

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
MacGruber

MacGruber

2010
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Submarine

Submarine

2010
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Jojo Rabbit

Jojo Rabbit

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Kill Your Friends

Kill Your Friends

2015
×
★★½
Read the review Edit this entry  
06
Love & Friendship

Love & Friendship

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Pain and Glory

Pain and Glory

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Withnail & I

Withnail & I

1987
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
The King

The King

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Second Act

Second Act

2018
×
★★½
Edit this entry  
02
Terminator: Dark Fate

Terminator: Dark Fate

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry